Obchodní podmínky

Nákup kreditu

Zákazníci, kteří chtějí využívat rezervační systém, se musí zaregistrovat (on-line na našich internetových stránkách nebo na recepci) - systém na vámi uvedenou e-mailovou adresu pošle unikátní čtyřmístný PIN kód pomocí kterého se budete moci přihlásit do systému.

Pro možnost on-line rezervace jednotlivých lekcí (akcí) je nutné složit na recepci částku předem v minimální výši jednoho vstupu (min. 140 Kč) = nakoupení kreditu. Zaregistrovaní klienti bez nakoupeného kreditu nemohou provádět rezervaci a riskují tak, že se na vybrané cvičení (akci) nedostanou.

Při nové registraci klienta je možné si zarezervovat svou PRVNÍ lekci, aniž by nový klient musel navštívit recepci v sále. Stačí zavolat na telefonní číslo naší Recepce, my Vám kredit přičteme a danou částku zaplatíte na recepci při příchodu na Vaší první lekci.

Dobíjení kreditů (vstupů) dle platného ceníku našeho H.E.A.T. Program centra v tomto rozmezí:

  • 1 vstup 140,- Kč = 140 kreditů - skutečná cena za jeden vstup 140,- Kč
  • 5 vstupů 630,- Kč = 700 kreditů - skutečná cena za jeden vstup 126,- Kč
  • 10 vstupů 1200,- Kč = 1400 kreditů - skutečná cena za jeden vstup 120,- Kč
  • 20 vstupů 2200,- Kč = 2800 kreditů - skutečná cena za jeden vstup 110,- Kč


Platnost kreditu je 5 měsíců od posledního zakoupení kreditu. Zakoupený kredit nelze vrátit.

Rezervace

Zaregistrovaní klienti s nakoupeným kreditem si mohou jednotlivé hodiny rezervovat on-line, pouze však na vybranou lekci dvě místa.

Lze zajistit, aby na jeden účet bylo možné rezervovat až čtyři místa, potřebnou změnu účtu v rezervačním systému je nutné dohodnout na recepci.

Lekci lze rezervovat bez nutnosti osobního či telefonického potvrzení dané rezervace.

Po rezervaci požadované lekce vám systém automaticky pošle e-mail s potvrzením vaší rezervace.

Při zrušení jednotlivé lekce provozovatelem budete o této změně informováni prostřednictvím e-mailu.

Rezervace přes online rezervační systém je považována za závaznou!

Danou rezervaci můžete zrušit (viz Storno podmínky) přes online rezervační systém, osobně na recepci „H.E.A.T. Program centra Letňany“ nebo telefonicky, nelze však e-mailem!

Storno podmínky

Rezervovanou lekci můžete stornovat buď v rezervačním systému nebo na recepci „H.E.A.T. Program centra Letňany“ (kredit = vstup vám bude automaticky připsán zpět na účet). Pokud svoji rezervaci zrušíte méně jak 8 hodin před začátkem akce, bude Vám automaticky odečtena cena za tuto akci v plné výši.

Pokud si akci zarezervujete nedopatřením, lze tuto akci bez jakékoliv sankce zrušit v intervalu 5 minut.

Dodatky

Při zneužití rezervačního systému si „H.E.A.T. Program centrum Letňany“ vyhrazuje právo zrušit přístup do systému odebráním uživatelského jména a hesla.

„H.E.A.T. Program centrum Letňany“ si vyhrazuje právo na pozdější změnu výše uvedených pravidel pro používání online rezervačního systému.

Upozornění:
Účastník cvičebních lekcí v „H.E.A.T. Program centra Letňany“, pod vedením kvalifikovaných instruktorů prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se cvičení účastní na vlastní odpovědnost a vlastní riziko.

Intenzitu cvičení si každý účastník přizpůsobí svým schopnostem a taktéž svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Případné zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým lékařem a informovat o nich instruktora před začátkem činnosti (v případě, že ji lékař povolí). Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.

Taktéž za osobní věci odložené v šatně si zodpovídá účastník.

Účastník lekce je povinný dbát pokynů instruktora a vstupovat do prostorů ve vhodném sportovním oblečení a obuvi.

Účastník zaplacením vstupného na lekci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.

  TravelSoft Fitness 2.3 TravelSoft CMS 3.0    © 2008-2011 TravelSoft all rights reserved